Menu

Poznajmy się

Intro / Poznajmy się

W czym możemy pomóc?

Naszą misją jest pomaganie firmom w rozwoju i w optymalizacji procesów biznesowych za pomocą narzędzi informatycznych wykorzystujących technologie internetowe.

Dostarczamy rozwiązania, które są stabilne, bezpieczne, skalowalne i funkcjonalne. Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu aplikacji webowych oraz systemów wspierających handel elektroniczny. Szczególne doświadczenie posiadamy w obszarze dedykowanych platform e-commerce o zasięgu międzynarodowym - są one projektowane z uwzględnieniem specyficznych wymagań naszych klientów.

Chętnie dzielimy się wiedzą o rozwiązaniach technologicznych, doradzamy przy ich wyborze, pomagamy w zdefiniowaniu celu projektu i zakresu prac. Jesteśmy otwarci na dialog, proaktywni, uważnie słuchamy naszych klientów. Dzięki temu zapewniamy im rezultaty, których oczekują.

Tau Ceti to zespół specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie programowania aplikacji, zarządzania projektami i systemami IT, UX, projektowania graficznego. Mieliśmy przyjemność tworzyć projekty dla renomowanych marek, do których należą między innymi:

Microsoft, Yves Rocher, McAfee Polska, British American Tobacco, APN Promise, Petit Bateau, Astroman, Ewopharma, Bank Danych o Inżynierach, Telekomunikacja Polska, Vodcom.pl, Grupa Kapitałowa Norblin.

Nasz biznes dynamicznie się rozwija. Rok 2016 zakończyliśmy z 50% wzrostem obrotów. Jesteśmy dumni ze skali wykorzystania rozwiązań Tau Ceti przez naszych klientów:

Ponadto w ciągu ostatnich 3 lat zaprojektowaliśmy:

 

Wybrane integracje:

Wybrane integracje

 

Stosujemy technologie:

Technologie