Menu

usługi

Intro / Usługi

Platformy e-commerce

Specjalizujemy się we wdrażaniu dedykowanych rozwiązań e-commerce B2B/B2C o dowolnej skali - od niewielkich sklepów online do platform klasy Enterprise o zasięgu międzynarodowym, posiadających indywidualnie zaprojektowane funkcjonalności. Tworzymy rozwiązania, które mogą obsłużyć bardzo duży wolumen ruchu i umożliwiają integrację z niemal dowolnym zewnętrznym systemem IT.

Aplikacje webowe

Aplikacje webowe to nasz core biznes. Aplikacje webowe w dzisiejszych czasach są bardziej zautomatyzowane, skalowalne, przyjazne użytkownikowi i wszechstronne niż kiedykolwiek. Budujemy aplikacje nie tylko z myślą o bieżącej sytuacji, ale także o możliwościach rozwoju – pamiętamy o potrzebach klientów i dbamy o bezpieczeństwo prawne, technologiczne i biznesowe.

Migracje i bazy danych

Systemy bazodanowe Oracle, MS SQL, Open source database engines, mainframe, NoSQL, ETL… technologia ma drugoplanowe znaczenie tam, gdzie kluczowe jest rozumienie danych. Nie obiecujemy migracji danych zgodnej bit do bita. Obiecujemy migrację danych z technologii A do technologii B, zachowującą sens, znaczenie i wagę przenoszonych danych.

Monitoring systemów

Zapewniamy stałą opiekę powdrożeniową, która obejmuje: wsparcie techniczne Helpdesku, monitoring i audyty bezpieczeństwa systemów i aplikacji, monitoring dostępności usług, tworzenie kopii zapasowych, procedury DRP, szybkie interwencje w sytuacjach awaryjnych. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli spać spokojnie.

Wdrożenia CRM/CMS

Od identyfikacji źródeł danych, przez kluczowe procesy – analiza stanu, proces migracji, mapowanie procesów biznesowych, uruchomienienie i szkolenia – jesteśmy zawsze ramię w ramię z Twoimi potrzebami. Nie ograniczamy się do konkretnych technologii – równie dobrze znamy rozwiązania high end B2B i low cost. Nie forsując z góry “najlepszego wyboru” dobierzemy środki adekwatne do potrzeb.

Projektowanie grafiki, UX/UI

Sama technologia to nie wszystko. Aplikacja musi również świetnie wyglądać, być intuicyjna i przyjazna dla użytkownika. Oddajemy do Twojej dyspozycji doświadczony zespół projektowy, który stworzy nie tylko interfejs aplikacji, ale również materiały promocyjne: banery, newslettery, animacje, landing pages, ulotki, foldery. Całość perfekcyjnie spójna wizualnie - bo wizerunek marki jest ważny.